Świąteczne dekoracje – inspiracje i pomysły

Atmosferę świąt czuć już od dawna w sklepach i centrach handlowych. Wielu z nas udziela się ten radosny nastrój i chcemy już zacząć dekorować swoje mieszkanie w świąteczne dekoracje, by cieszyć się jak najdłużej tym szczególnym okresem. Zanim jednak zaczniecie stroić choinkę w bombki i łańcuchy, zobaczcie jak inaczej można ozdobić dom. 

świąteczne dekoracje


O dekoracjach na możesz także poczytać w artykułach:


Świąteczne dekoracje na okno

Obecnie zimy są takie, że nie zawsze wszystko obsypane jest śniegiem w Boże Narodzenie. Jednak można sobie z tym łatwo poradzić i samemu stworzyć śnieżną dekorację. Innym rozwiązaniem jest wykorzystanie tych samych bombek, które będą na choince – zawieszone na tasiemkach lub łańcuchach, z dodatkiem świerkowych gałązek stworzą niepowtarzalne świąteczne dekoracje.

świąteczne dekoracje

Favorite Rustic Winter Decor -:

świąteczne dekoracje

christmas-window-decoration-ideas-1

j u n k a h o l i q u e: Winter festivities at Rust 2015:

christmas-window-decoration-ideas-14

Na ścianie

Masz w domu ścianę, która czeka na świąteczne dekorację? A może znajdują się na niej ozdoby związane z aktualną porą roku lub świętami? Podsuwamy pomysły na aranżację galerii ściennych z motywami bożonarodzeniowymi, kompozycje do pokoju dziennego oraz dekoracje wieszane na drzwiach.

świąteczne dekoracje

Update Your Gallery Wall for Christmas – My Kirkland's

50+ Latest Christmas Decorations 2016 - Christmas is the celebration that serves as a way for individuals to be more united to each other. In every season of it, it brings out a cheerful mood to everyone that make us to …:

Znalezione obrazy dla zapytania christmas wall decorations

Nordic Christmas decorations with Rose & Grey | These Four Walls blog:

The Happy Homebodies: DIY Holiday Decor:

Holiday Decorations for the wall | Christmas tree on the wall. Cute! | Christmas Ideas:

Mniej znaczy lepiej

Wiele mieszkań jest urządzona w sposób minimalistyczny – wszystko w bielach i szarościach z dokładnie dopasowanymi dodatkami. Przeważnie świąteczne dekoracje są skromne i symboliczne, żeby nie zaburzać całej kompozycji. Część osób wyjeżdża na święta do rodziny i bożonarodzeniową atmosferę chcą poczuć przez cały grudzień, dlatego decydują się na małe dekoracje. Mogą to być niewielkie kompozycje ze świecami lub drobne stroiki.

świąteczne dekoracje

Rustic Pallet Wood Centerpiece Box by LennyandJennyDesigns on Etsy, $25.00:

simple and natural Christmas: candle, pine cones, twigs:

50+ Latest Christmas Decorations 2016 - Christmas is the celebration that serves as a way for individuals to be more united to each other. In every season of it, it brings out a cheerful mood to everyone that make us to …:

 źródło: https://pl.pinterest.com/

Dorota Blatsios

Powiązane wpisy

Dorota

4 Comments

  1. Piękne te pomysły! Sama chętnie bym jakiś stroik zrobiła lub dekorację na komodę, ale moja teściowa to mistrzyni kreatywności i tworzy bardzo piękne dekoracje, którymi obdarowuje wszystkich. Więc na własnoręcznie robione jeszcze zaczekam, by nie robić jej przykrości 🙂

  2. Aj , wszystko takie cudne! Ja też już od….no wakacji, przyznam się bez bicia ?, coś tam dłubię sobie. Może za rok już w naszym domku marzeń będą takie piękne dekoracje…
    Pozdrawiam cieplutko! Ania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.