plakaty z motywem roślinnym – do wydruku

Motywy roślinne są popularne w dekoracji wnętrz niezależnie od panującej mody, ponieważ kojarzą się z niewinnością i delikatnością, a jednocześnie są bardzo eleganckie. Warto po nie sięgać ze względu na uniwersalność. Jednym ze sposobów wprowadzenia tego elementu są darmowe plakaty z motywem roślinnym.

plakaty z motywem roślinnym


Przeczytaj także:


Kwiaty nie tylko ozdabiają stoły pięknie eksponując się w wazonach, ale także często są spotykane jako grafiki na obrusach, zastawach stołowych, obrazach, a także meblach. Mogą to być romantyczne różyczki, drobne maki, jak również okazałe słoneczniki – każdą roślina znajdzie swojego wielbiciela. W nowoczesnych wnętrzach także znajdzie się miejsce na ten motyw. Coraz popularniejszym sposobem dekoracji jest tworzenie galerii ściennych, w których jednym z elementów są plakaty. Popularność grafik wynika z łatwości z jaką można je zmieniać oraz możliwości drukowania na własnej drukarce. Darmowe plakaty z motywem roślinnym są oryginalnym dodatkiem do każdego wnętrza. Będą świetnie prezentowały się także w pokojach dziecięcych.

plakaty z motywem roślinnym

Przedstawiamy dzisiaj darmowe plakaty z motywem roślinnym i cytatami nawiązującymi do ogrodnictwa oraz inspirującymi hasłami. Do wyboru jest 6 motywów, a każdy dostępny jest w wersji pionowej i poziomej. Wszystkie zapisane są w formacie pdf i mieszczą się idealnie na kartce A4, dlatego wszystko możesz zrobić w domu. Także wystarczy tylko wybrać plakaty, które najbardziej Ci odpowiadają, wydrukować, oprawić w ramkę i gotowe! Gdzie postawić? Tam gdzie potrzebujesz kwiatowej siły najbardziej – na biurku, na ścianie w kuchni lub w sypialni, wszystko zależy od Twojej wyobraźni. U mnie plakaty z motywem roślinnym zdobią ścianę w przedpokoju. Świetnie sprawdzą się także jako drobny prezent.

Pionowe plakaty z motywem roślinnym:

Poziome plakaty z motywem roślinnym:

Dorota Blatsios

plakaty z motywem roślinnym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *