Najlepsze hostingi dla Ciebie

Aby zrobić wymarzoną stronę internetową przede wszystkich trzeba mieć dobry pomysł. Może to być strona przeznaczona dla miłośników jakiegoś hobby lub będąca reprezentacją własnego biznesu. Poza dobrym pomysłem równie ważne dla oglądalności strony jest jej wykonanie oraz hosting dla strony internetowej. Nieraz zastanawiamy się, gdzie kupić tani hosting dla strony www. Jednym z nich może być na przykład hosting od kru.pl. Na stronie kru.pl mamy do wyboru przede wszystkim kilka rodzajów hostingów, a wśród nich są między innymi: biznes hosting, hosting wordpress, monitoring www.

Dlaczego warto wybrać usługi od kru.pl ? Jest kilka powodów. Jednym z nich jest obecność chmury, która pozwala na zapewnienie ciągłości usług pod względem przetwarzania danych. Zarówno domeny poskie jak i zagraniczne są obsługiwane przez odpowiendnie rejestry NASK i EURid. Natomiast panel DirectAdmin oraz WHMCS buduje platformę hostingową. Dostawcą serwerów jest firma S-NET.

Hosting od kru.pl nie zawiera niejasnych elementów umowy. Firma dba o bezpieczeństwo i niezawodność platformy serwerów DNS. Dla domen zakupionych w kru.pl usługa utrzymania jest bezpłatna. Bezpieczeństwo domeny gwarantuje trzymanie rekordów na dwóch różnych nośnikach fizycznych. W większości domen transfer jest bezpłatny, a kosztuje jedynie rejestracja domeny i jej odnowienie. Ceny zaczynają się od kilkunastu złotych i dochodzą do kilkuset.

Firma kru.pl zajmuje się również sprzedażą certyfikatów SSL, które występują w kilku wariantach. Najczęściej wybieranym jest Positive, który pozwala na weryfikację domeny, jej lepsze pozycjonowanie, szyfrowanie danych, walidację DV i obsługę urządzeń mobilnych. W tym wariancie jest też gwarancja do 10000 $. Kolejne, droższe warianty dają wieksze możliwości w postaci na przykład ochrony wszystkich subdomen i wyższych gwarancji oraz zielonego paska. Takie posiadanie certyfikatu SSL sprawia, że strona jest wyżej pozycjonowana w wyszukiwaniach Google, a tym samym możemy dotrzeć do większej liczby odbiorców i potencjalnych klientów.

Źródło: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here