bliźniaki Łomianki

Jest tak naprawdę jeden kolor, który pasuje do każdego rodzaju wnętrza i każdego stylu, jeśli weźmiemy pod uwagę wykończenie oraz wyposażenie przestrzeni mieszkalnej. To uniwersalna, ponadczasowa biel. Chociaż ta barwa przez wielu uznawana jest za zbyt sterylną i surową, to jednak biel nadal jest najczęściej wybieranym kolorem. Okazuje się, że dzisiaj ogromną popularnością cieszy się wśród inwestorów, którzy własne mieszkanie planują urządzić w stylu nowoczesnym. Ale nie tylko, bo biel pięknie wpisuje się w klimat skandynawski, klasyczny, retro, glamour i ten loftowy. Wystarczy połączyć ją z innym kolorem, który biały nieco ożywi i nada wyrazistości.

Biel jako podstawa

Biała elewacja budynku, białe łazienki, białe meble kuchenne, a nawet biały stół kuchenny – biel to bez wątpienia najczęściej wybierany kolor. Wbrew pozorom jasne tonacje wcale nie brudzą się tak szybko, a wręcz przeciwnie, bo to właśnie one są najbardziej praktyczne. Co więcej, raz zrealizowana inwestycja w biel sprawdza się przez wiele lat, bo kolor biały nigdy nie wychodzi z mody. Biała podstawa i kolorowe dodatki to najczęściej wybierana opcja.

Biel w łazience

Łazienka ma być sterylna, higieniczna, funkcjonalna. To dlatego najczęściej do takiego wnętrza wybierany jest kolor biały, który dodatkowo optycznie powiększa tę zwykle niedużą przestrzeń. Wystarczy wpisać hasło typu „łomianki dom”, by zweryfikować większość projektów – okaże się, że króluje w nich właśnie biel. Sprawdzają się białe meble modułowe, biała armatura, która przez producentów oferowana jest zresztą w standardzie właśnie w takim kolorze.

Biel w przestrzeniach reprezentacyjnych

Rzeczywiście biel może być surowa, ale jest też niezwykle elegancka. Dlatego też w największej ilości salonów króluje właśnie ta barwa – popatrzmy chociażby na mieszkania w blokach czy bliźniaki. Łomianki, Warszawa czy Kraków, bez względu na lokalizację moda na biel jest niewątpliwie obecna. Nie zaleca się jedynie białych mebli tapicerowanych, chociaż biała skórzana kanapa również jest w trendach i jak najbardziej może być w pełni praktyczna.

Wybierajmy biel i nie bójmy się jasnych kolorów w przestrzeni domowej. Starajmy się jednak ożywiać ją kolorami bardziej wyrazistymi, by wnętrza nie były po prostu nudne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here