Jakie możliwości oferuje specjalistyczna szafa kartotekowa?

0
830

Szafy kartotekowe to niezastąpiony rodzaj mebli stosowanych w biurach, placówkach medycznych oraz budynkach administracji publicznej. Są to metalowe słupki z kilkoma szufladami, w których można przechowywać posegregowane i uporządkowane dokumenty w kilku formatach. Nowoczesne modele posiadają także miejsce na przechowywanie płyt CD i DVD, na których gromadzone są dokumenty w wersji cyfrowej. Jakie zalety posiada solidna szafa kartotekowa?

Sprawdzony sposób na przechowywanie dokumentów

Odpowiednio dobrana szafa kartotekowa umożliwi wygodne i bezpieczne przechowywanie dokumentów. Wyróżniamy klasyczne modele na koperty w formatach A4, A5, A6 oraz B5, a także na teczki wiszące oraz na akta osobowe. W biurach doskonale sprawdzą się szafy aktowo-kartotekowe, w których można przechowywać także segregatory z dokumentami. Modułowa konstrukcja sprawia, że klient może bez trudu skonfigurować zamówienie i dopasować meble do swoich potrzeb. Szafa kartotekowa umożliwi efektywne wykorzystanie wolnej przestrzeni.

Zabezpieczania oraz udogodnienia w szafach kartotekowych

Metalowe szafy kartotekowe są wyposażone w mechanizm blokujący możliwość otworzenia kilku szuflad jednocześnie. w ten sposób zmniejsza się ryzyko przeważenia i wywrócenia szafy na skutek wysunięcia się wszystkich szuflad. Meble są wyposażone w specjalne stopki poziomujące, dzięki czemu, można je dostosować do podłoża. Ważnym udogodnieniem jest także zamek centralny, który umożliwia szybkie otwieranie i zamykanie wielu szuflad jednocześnie. Starannie zaprojektowane mechanizmy zamknięcia są niezbędne, aby w szafach kartotekowych można było przechowywać poufne dokumenty i dane osobowe.

udogodnienia w szafach kartotekowych

Szafa kartotekowa dostosowana do potrzeb klienta

Producenci często bazują na konstrukcji modułowej, dzięki czemu, klient może wybrać, jak wysoki będzie słupek, a także ile szuflad się w nim znajdzie. Możemy także wybrać przestrzeń na dokumenty w wybranych formatach. Plusem jest możliwość wyboru kolorystyki frontów oraz bocznych ścianek, co pozwala na zakup szaf pasujących do wystroju wnętrza. Dzięki wygodnej konfiguracji zamówienia, możesz wybrać szafy kartotekowe w pełni dostosowane do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Gdzie możesz pozyskać specjalistyczne szafy kartotekowe

Specjalistycznych mebli metalowych nie kupimy oczywiście w tradycyjnych sklepach meblowych. Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup online, oferujący szerszy wybór, przystępną cenę, a także szybką dostawę pod wskazany adres. Bogaty asortyment szaf kartotekowych posiada sklep: https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/szafy-kartotekowe/szafy-do-kopert-format-b5-dokumenty-medyczne/. To miejsce, w którym znajdziemy wiele rodzajów szaf metalowych, a co więcej, mamy możliwość skonfigurowania dowolnego zestawu, a także wyboru kolorystyki, a jakiej wykonana zostanie zamówiona szafa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here