Kostki brukowe

Marzy Ci się nowoczesna aranżacja ogrodu? Postaw na prosty, minimalistyczny, a jednocześnie unikatowy styl. Efekt ten osiągniesz m.in. dzięki kostce brukowej z kolekcji Colorblend. Jest ona wykonana za pomocą specjalnej technologii nakładania barwników, co zapewnia ciekawy układ tonacji składających się ze zróżnicowanych barw, posiadających liniowy układ.

Kolekcja Colorblend to element pięknej i luksusowej architektury, która w sposób niezwykle harmonijny łączy się z delikatną roślinnością. Można ją wkomponować w klasyczne obszary oraz surową aranżację budynków mieszkalnych. Kostka Colorblend oferowana przez firmę JADAR, dostępna jest w rzadkich odcieniach tj.:

  • odcień zimowy,
  • odcień kasztanowy,
  • odcień zorzy polarnej.

Kostkę brukową tego typu można łączyć również deskami ogrodowymi, które imitują swym wyglądem naturalne drewno.

Jakie właściwości ma kostka brukowa?

Kostka brukowa to materiał, który wyróżnia się wysokim poziomem trwałości. W większości przypadków wykorzystuje ją się do ogrodzeń oraz chodników. Dodaje ona estetyki do każdego projektu i znacząco poprawia wygląd posesji.

Kostka brukowa wytrzymuje ogromny nacisk, a dodatkowo wyróżnia się właściwościami antypoślizgowymi. Jest odporna na warunki atmosferyczne.

Kostka brukowa jest w stanie wytrzymać kilkaset cykli zamrażania, nie chłonie wody, a co najważniejsze radzi sobie również z bardzo wysokimi temperaturami. W większości przypadków produkowana jest z kamieni naturalnych.

Kostka brukowa ma również szereg walorów praktycznych. Dzięki swojej wytrzymałości, pięknie się prezentuje nawet po wielu sezonach. Ponadto nie wymaga gruntownego czyszczenia. Wystarczy wypłukać ją wodą z ogrodowego węża. Kostki dobrze odprowadzą wodę, w związku z czym nie gromadzą się na nich kałuże.

Czy warto wykorzystać kolor melanż do aranżacji posesji?

Kostki brukowe z odcieniem melanżu posiadają barwy o różnorodnym nasyceniu. Kupujący szczególnie upodobali sobie szary melanż, który idealnie wkomponowuje się w czarne aranżacje.

Bogaty wybór różnego rodzaju kostek brukowych pozwala jednak wybrać taką, która będzie pasowała do naszych upodobań, a co za tym idzie – stylu i charakteru naszej posesji. Kolekcja Colorblend melanż dostępna w u producenta kostki brukowej Jadar, to kostka elegancka i ponadczasowa. Sprawdza się idealnie zarówno w aranżacjach minimalistycznych i nowoczesnych, jak i klasycznych, tradycyjnych. Kostki brukowe posiadające delikatną różnorodność w połączeniu z nienachalną roślinnością, będą nie tylko użyteczne i trwałe, ale również atrakcyjne pod względem wizualnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here