Oszczędny i piękny sposób na oświetlenie ogrodu

By nastrojowo oświetlić ogród i stworzyć magiczny nastrój, nie trzeba dysponować dużym budżetem. Oto propozycje na oświetlenie ogrodu, które sprawią, że o każdej porze roku będzie on wyglądał niezwykle.

Girlandy świetlne, czyli sposób na magiczny ogród…

Girlandy świetlne nadają się do udekorowania ogrodu i tarasu. Tworzą miłą atmosferę, zwłaszcza wieczorem. W ciągu dnia są efektywną ozdobą, dzięki której znajoma przestrzeń ogrodu zyskuje nowy wygląd. Nie są drogie, co stanowi ich zaletę i sprawia, że każdy może sobie pozwolić na taką dekoracje (Girlandy warto kupować w dobrych sklepach z oświetleniem, takich jak internetowy sklep z oświetleniem www.iluve.com).

Wybierając girlandy warto mieć na uwadze przestrzeń, jaką chcemy nimi udekorować, pamiętając o właściwej długości. Za ich pomocą można np. dekorować część ogrodu, w której chcemy spędzać czas, lub np. cały taras – tak, by wieczorem wyglądał pięknie i zyskiwał niezwykły klimat.

Dopasuj girlandy do swoich oczekiwań!

Girlandy ogrodowe można konfigurować zgodnie z własnymi upodobaniami. W ten sposób możliwe jest np. dowolne przedłużanie ich i tworzenie nawet długich, świecących w nocy „sznurów”. Do wyboru jest także różnorodna moc żarówek, zależnie od oczekiwanego efektu oświetlenia. Można zdecydować się na lekkie, subtelne światło np. na tarasie lub umieszczenie dużej ilości świateł w jednej z części ogrodu- wówczas tworzy się lepiej widoczną, romantycznie oświetloną strefę w ogrodzie, która sprawdza się np. w trakcie imprez w gronie rodziny.

Żarówki a oświetlenie ogrodowe – jakie wybrać?

Zależnie od oczekiwanego efektu można zdecydować się np. na zimne lub ciepłe światło z żarówki. W dobrych sklepach znajdziemy też żarówki w różnych wersjach kolorystycznych, w tym: czerwone, zielone lub np. niebieskie, które sprawdzają się w trakcie przyjęć w ogrodzie i tworzą ciepły, efektywny klimat. Można zdecydować się np. na girlandę z różnymi kolorami żarówek, co tworzy jeszcze ciekawszy efekt i z pewnością przypadnie do gustu gościom.

Jasność żarówek do girland można regulować, tym samym tworząc np. kameralną strefę na ciepłe, magiczne wieczory we dwoje, lub silnie oświetloną – na imprezy w gronie znajomych.

Najmodniejsze girlandy w tym sezonie

Obecnie popularnością cieszą się girlandy świetlne w niezbyt ostrych, stonowanych odcieniach. Tworzą klimatyczną przestrzeń, idealną do spędzania czasu w ogrodzie. Romantyczne światło sprawdza się podczas wieczorów w gronie znajomych i bliskich i pozwala oczom odpocząć, jednocześnie ciesząc się bliskością natury.

Zobacz też oświetlenie do innych pomieszczeń na https://iluve.com/pomieszczenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here