relaks w domowym zaciszu

Poranny szybki prysznic służy przygotowaniu ciała i umysłu na czekające wyzwania, które pojawiają się z upływem dnia. Z kolei wieczorne zmęczenie i napięcie ukoi kąpiel w wannie. Domowe spa nie jest zarezerwowane tylko dla właścicieli pokoi kąpielowych, ale również dla posiadaczy mieszkań z niewielką łazienką. Przyścienna wanna firmy Corsan doskonale sprawdza się w obu przypadkach.

Przyścienna wanna Corsan i relaksująca kąpiel

Zwolennicy długiego przebywanie w kąpieli nie zgodzą się z twierdzeniem, że najlepiej w wannie przebywać około pół godziny. Dłuższa kąpiel za bardzo wysusza skórę. Ważne jest, aby zadbać temperaturę wody, która nie powinna przekraczać ciepłoty ciała.

Gdy nie ma możliwość skorzystania z relaksu w ośrodku SPA, zabieg odprężający możesz wykonać w domowym zaciszu. Marka Corsan w ofercie wanien przyściennych posiada rozmiar produktu o dłuższym boku nieprzekraczający 150 cm. Odprężenie w ciepłej kąpieli jest możliwe nawet w niewielkiej łazience. Dodatkowo możesz wprowadzić się w doskonały nastrój przy użyciu oświetlenia, które warto zaplanować na etapie urządzania łazienki. Lekki półmrok oświetlenia LED zaprojektowany przy strefie kąpielowej stworzy romantyczny nastrój do kąpieli we dwoje. Doskonale wyprofilowana w środku przyścienna wanna Corsan (https://corsan.pl/pol_m_Produkty_Wanny_Wanny-wolnostojace-przyscienne-223.html), stwarza warunki do odprężającego relaksu.

3 sposoby na domowe SPA:

  • kąpiel przy świecach stworzy niezapomniany nastrój. Warto w tym przypadku zadbać o swoje bezpieczeństwo, które zapewni świeca w oprawie szklanej z dala od przedmiotów łatwopalnych;
  • kąpiel w solach mineralnych podudzi krążenie i wspomoże walkę z cellulitem;
  • kąpiel z użyciem olejków eterycznych, gdzie zapach kilku kropli wprowadzi w stan odprężenia.

Przyścienna wanna Corsan – pomysł na aranżację domowego SPA

Wanna Mono i Iseo to modele wanien przyściennych firmy Corsan, które są jedną z propozycji na wyposażenie łazienki. Jednolita forma wygląda niezwykle estetycznie, a jej kształt można dopasować do pozostałego wyposażenia w łazience. Szerszy rant wanny to alternatywa dla baterii. Nie ma przeszkód, aby wykorzystać ją do zamontowania armatury, tworząc w ten sposób ciekawe rozwiązanie. Gładka, lustrzana biała powierzchnia akrylu wprowadza stan świeżości do zaaranżowanego pomieszczenia. Przyścienne wanny Corsan to propozycja na wyposażenie łazienki dla miłośników wzornictwa. Oferowane modele harmonijnie dopasowują się do różnych stylów w kompozycji.

Systematyczna pielęgnacja akrylu delikatnymi preparatami uczyni wannę praktycznym i estetycznym rozwiązaniem na wiele lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here