Ks system, jako nowoczesna alternatywa zawieszania zasłon

0
718

Jeśli chodzi o Ks system to można uznać, że mamy do czynienia z innowacją w dziedzinie zawieszania zasłon i firan tak, aby było to szybkie, niezawodne i przede wszystkim wygodne w użytkowaniu na co dzień. Kiedy zdecydujemy się na to rozwiązanie to mamy pewność, że i u nas sprawdzi się świetnie. Nowoczesna budowa, a także fakt, że sprawdzi się wszędzie tam, gdzie system ręczny jest konieczny sprawia, że możemy liczyć tutaj także na uniwersalność.

Możliwość zawieszenia firan na dużej powierzchni z ks system

Bardzo często musimy borykać się z problemem, gdzie mamy do zawieszenia firany i zasłony o dużej powierzchni, jednak nie możemy znaleźć karnisza tradycyjnego, który odpowiadałby wielkości, jaka jest niezbędna. Ks system może okazać się w tej sytuacji idealny. Wybieramy bowiem każdą kwestię na wymiar, a także możemy liczyć na to, że jesteśmy w stanie zamontować go do sufitu, a nie do ściany. Oczywiście, jeśli chodzi o ścianę, również jest to możliwe bez problemu.

Wytrzymałe i elegancko wyglądające rozwiązanie

Obecnie liczymy na to, że karnisz będzie nie tylko wyglądał bardzo elegancko, ale także, że będzie w stanie bez problemu utrzymać nawet bardzo ciężkie zasłony. W przypadku ks system możemy liczyć na wytrzymałość, nawet do 8 kg na metr szyny, co pozwala na zawieszenie dokładnie tego, czego chcemy.

Gdzie sprawdzi się ks system?

Ks system może okazać się idealny w przypadku hoteli, przedszkoli, a także szkół, czy pojazdów wodnych. Możemy także liczyć na to, że w rezydencjach ze względu na elegancki wygląd i funkcjonalność, również sprawdzi się doskonale. Kiedy więc mamy problem z doborem właściwej szyny, która utrzyma nawet bardzo ciężkie i toporne zasłony, lub wielkość karnisza, którą w sklepie możemy standardowo kupić nam nie odpowiada, to ks system może okazać się idealnym rozwiązaniem, które spełni wszystkie nasze oczekiwania.

Niesamowita funkcjonalność i łatwość montażu

Kiedy chcemy zamontować szynę łatwo i mieć pewność, że będzie to rozwiązanie funkcjonalne, to nie znajdziemy nic bardziej trafnego jak ks system. Mamy tutaj do czynienia z opatentowaną formułą, która jest polecana przez klientów, którzy już korzystają z rozwiązania. Możemy mieć więc pewność, że i u nas sprawdzi się świetnie. Łatwość montażu, wytrzymałość i nowoczesny i elegancki wygląd ponadto to dodatkowe cechy, na jakie możemy liczyć w przypadku ks system. Sprawdzi się także w przypadku elektrycznych rozwiązań, na które wiele osób decyduje się u siebie, co daje nam pełną dowolność na wszystko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here