System alarmowy do domu

Często w życiu doświadczamy nieprzyjemnych sytuacji. Czy to pożar w domu, włamanie, rozprzestrzenianie się gazu. Bardzo często nawet nie mamy pojęcia, że dochodzi do takich zdarzeń. Aby móc szybko zareagować i uchronić nasze życie, montowane są systemy alarmowe, które powiadamiają nas o niebezpiecznych zdarzeniach, jakie mają miejsce w naszym domu. W tym artykule chciałabym wam polecić systemy alarmowe firmy Dione.

Bezprzewodowy system alarmowy do domu jest sterowany przez aplikację, którą pobieramy na smartfona. W skład tego zestawu wchodzi: centrala Dione z wewnętrznym zasilaczem z akumulatorem, bezprzewodowa czujka ruchu PIR, czujka otwarcia drzwi bądź okna, bezprzewodowy pilot. Taki system alarmowy szybko zamontujesz. Masz również możliwość rozbudowy tego zestawu na 15 bezprzewodowych czujek. Tak jak wspomniałam tym zestawem kieruje się tylko i wyłącznie smartfonem. Na bieżąco będziesz dostawać powiadomienia o stanie systemu alarmowego, jednym przyciskiem wzywasz ochronę.

Aplikacja działa na smartfony z Androidem oraz systemem iOS. Dzięki tej aplikacji usługa geolokalizacji szybko odnajdzie lokalizację osoby, która wzywa pomoc. Z dowolnego miejsca włączysz i wyłączysz system alarmowy. Alarm domowy na telefon to świetna sprawa.

Firma Dione oferuje również usługę monitoringu. Polega ona na nadzorowaniu sygnałów płynących z systemu alarmowego zainstalowanego w obiektach klienta. Jeżeli dojdzie do włączenia alarmu np. wystąpi pożar, pracownik całodobowego monitorowania alarmów odbierze sygnał alarmu i podejmie zgodne z procedurą działania.

System alarmowy do domu, to naprawdę potrzebne urządzenie. Dzięki niemu, można szybko zapobiec tragedii. Muszę jeszcze wspomnieć, że firma Dione to polski producent. Wszystkie produkty tej firmy są dokładnie i starannie wykonane. Zestaw alarmowy Dione to świetna sprawa. Uważam, że warto zapoznać się z ofertą tej firmy. Warto zadbać o swoje bezpieczeństwo w każdej chwili. Nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć w naszym życiu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here